TEAM

WSPÓLNIE. KOMPETENTNIE

Nasi 39 PRACOWNIKÓW sa DO PANSTWA dyspozycji ok 2.450 GODZIN w roku, ok 10 GODZIN dziennie, co najmniej 5 DNI w tygodniu i czekaja na Panstwa zapytania.

Zitat.png

Dla nas jest KAZDA ROZMOWA TELEFONICZNA NOWYM ZADANIEM

Nasi Sales-Manager nie tylko przyjmuja zamówienia, ale sa równiez dostepni, aby odpowiedziec na Panstwa pytania dotyczace zamówien i produktów.

Odpowiedzi na pytania sa udzielana WSPÒLNIE, szybko i wiaregodne. Obszerna baza danych ze szczególami technicznymi wszystkich artykulów, jak równiez regularne szkolenia i doksztalcenia w zakresie produktów gwarantuja, ze nasi pracownicy dzialu sprzedazy sa zawsze na biezaco.


Oprócz typowych pytan zwiazanych z oponami, nasz zespól sprzedazy dba równiez o aktualny status Panstwa zamówienia. Ustalamy aktualny status Panstwa dostawy i reprezentujemy KOMPETETNIE Panstwa interesy w zleconej przez nas spedycji.

A jesli nie mamy w magazynie poszukiwanej opony, nasz dzial sprzedazy wspólpracuje bezposrednio z dzialem zakupó i znajda dla Panstwa odpowiednie opony w najlepszej cenie, przy najkrótszym czasie dostawy.

Dla Panstwa w sprzedazy i doradztwie

André Küke

Dyrektor zarzadzajacy

Tel 05521 / 85 44 11
andre.kueke@kueke.info

Anna Allemand

Lider zespolu

Tel 05521 – 9969813
anna.allemand@andia-international.com

Sandra Bräse

Sales Hiszpania

Tel 05521 – 9969814
spain@andia-international.com

Iwona Ringmann

Sales Polska

Tel 05521 – 9969815
iwona.ringmann@andia-international.com

Michaela Weller

Sales
Tel 05521 – 9969817
michaela.weller@andia-international.com

Doina Piticescu

Sales

Tel 05521 – 9969821
doina.piticescu@andia-international.com

Amanda Broschinski

Sales

Tel 05521 – 9969829
amanda@andia-international.com

Philippe Hano

Sales Francja

Tel 05521 – 9969832
philippe.hano@andia-international.com

Gülay Kaplan

Sales

Tel 05521 – 9969816
guelay.kaplan@andia-international.com

Karin Gebhard

Support

Tel 05521 – 9969818
karin.gebhard@andia-international.com

Heike Jakob

Dzial Ksiegowosci

Tel 05521 / 85 44 14
heike.jakob@kueke.info

René Weber

Dzial Ksiegowosci

Tel 05521 / 99 69 8 20 rene.weber@kueke.info

Dla Panstwa w magazynie i logistyce

Nancy Bockelmann

Magazyn

Tel 03631 / 47 86 84
nancy.bockelmann@kueke.info

Witali Specht

Facilitymanagement

Tel 05521 / 85 44 0
office@kueke.info

Stefan Wünsch

Facilitymanagement

Tel 05521 / 85 44 0 office@kueke.info

Torsten Kämmerer

Magazyn

Tel 03631 / 47 86 84
lager@kueke.info

Jestes gotowy na nowe wyzwania? To dolacz do nas.

WSPÓLNIE. ROZPOCZYNAC

Prosze sie z nami skontaktowac. Chetnie odzwonimy do Panstwa i wspólnie z Panstwem ustalimy indywidualna oferte na najlepszych warunkach.